ludzie

Stylistka radzi

Makijaż pod okulary dla KRÓTKOWIDZA  iOkularnika

Aby Twoje oczy zza okularów nie wydawały się małe, skorzystaj z kilku rad jak wykonać makijaż, który pozwoli ukryć efekt pomniejszonych oczu.

Zanim jednak umalujesz oczy, zatuszuj jasnym korektorem defekty skóry na dolnej powiece - zwłaszcza jeśli masz tendencje do sinych podkówek. Odrobinę kosmetyku nanieś również w wewnętrznych kącikach oczu i na nosie, gdzie odciskają się oprawki.

Do optycznego powiększania oczu posłużą dwa kolory cieni (jasny i ciemniejszy) lub dwa odcienie tej samej barwy.Jasny rozprowadź na górnej powiece aż do linii brwi oraz w wewnętrznym kąciku oka. Ciemniejszym pociągnij ukośną smużkę na górnej powiece, zaczynając od 3/4 jej długości ku zewnętrznemu kącikowi. Nie rysuj kreski na dolnej powiece. Możesz za to narysować ją na górnej - tuż przy rzęsach, od połowy oka aż do zewnętrznego kącika. Powinna być niezwykle subtelna, najlepiej zrobić ją cieniem i puszkiem, delikatnie ją rozcierając. Kremowym eyelinerem namaluj linię wzdłuż wewnętrznej krawędzi dolnej powieki. To optycznie otwiera oko i dodaje spojrzeniu świeżości. Rzęsy wytuszuj dwukrotnie, dzięki temu oczy będą bardziej wyraziste.
 

 
koszyk

Ilość produktów: 0
Wartość: 0 zł

przejdź »

Logowanie

zarejestruj się »